Nie dla ACTA!

Nie dla ACTA!


#1 2012-01-22 14:47:37

NieDlaACTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 8
Punktów :   

JS LOIC + Source, czyli jak korzystać z LOICa bez pobierania, na stron

Z góry uprzedzam, że poradnik nie mój, tylko pewnego osobnika z pewnego forum, który mam nadzieję, że się nie obrazi.

Lekkie zamieszanie jest, a LOIC'a nie każdy odpali bo nie wszyscy śmigają pod Windowsem więc udostępniam Wam ten skrypt, wystarczy zapisać pod .html i wrzucić na jakiś serwer:

pastebin.com/EYTSJ63L

Jeśli nie macie serwera, to tutaj jest wgrany ten skrypt: adf.ly/221010/loic (strona nie moja ^^).


Jeżeli macie gdzieś dostęp to skorzystajcie z niego i wrzućcie tam ten skrypt, mozliwe ze ten zostanie zdjety lub strona padnie i dodajcie linka, bedziemy mogli dzieki temu utworzyć jakąś listę. Z tego miejsca pozdrawiam cały team HackinQ . pl oraz czytelników Niebezpiecznika Smile

Ważna uwaga: jak sama nazwa wskazuje to jest to LOIC w wersji Javascript, a jak Wam wiadomo (lub nie :>) to tego typu kod jest wykonywany nie po stronie serwera (jak to jest np. w php), a po stronie naszej przglądarki, więc dla anonimowości polecam odpalać to przez TORa czy jakiegoś VPNa. Zeby nie bylo ze nie ostrzegalem Very Happy Ten skrypt jest chyba jedyna rzecza ktora dorzucam od siebie dla tej "rewolucji", bo nie zamierzam uczestniczyć w atakach DDoS, przez ten czas mozna zrobic wiele duzo bardziej pozyteczniejszych rzeczy - np. dzwonić, czy wysyłać faksy do posłów. "Poradnik" stworzony do celów edukacyjnych. Nie odpowiadam jak Was zatrzymają czy coś, nikt Was nie zmusza ani nie naklania do korzystania z tego, uzywacie tylko i wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc.

Offline

 

#2 2012-01-22 14:52:32

DarkenBlame

Gość

Re: JS LOIC + Source, czyli jak korzystać z LOICa bez pobierania, na stron

Dobrze, że ktoś coś robi

 

#3 2012-01-23 16:37:41

Loiccccc

Gość

Re: JS LOIC + Source, czyli jak korzystać z LOICa bez pobierania, na stron

Spoiler:

Jeśli nie macie serwera, to tutaj jest wgrany ten skrypt: adf.ly/221010/loic

Nie działa...


Mi działa wszystko dobrze. /Haker519

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.60dhwesterplatte.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.wzgorzawitosa.pun.pl www.racemov.pun.pl